Sepet 0 öğe - 0.00₺ 0

Hakkımızda

Ben Aslı,
Sabun hikayem kaşif bir öğretmenimin bana elini uzatması ile başladı. Her çocuğa nasip olması gereken ama pek çok çocuğun yolunun kesişemediği bir şey bu. Aslında işletme mezunuyum, mezun olduktan sonra bir müddet geçmiş eğitimlerim aracılığı ile İngilizce öğretmenliği yaptım. Daha sonra özel bir kurumda yöneticilik yapmaya başladım.
Gel gelelim iki çocuğum oldu ve annelik ruhum ağır bastı 🙂 kariyerim evimde iki çocuğuma iyi bir anne olma yolunda değişmeye başladı. Her zaman çalışmayı ve üretmeyi çok sevdim. Evde de pek oturamam, sürekli bir uğraş bulurum.

Her zaman çalışmayı ve üretmeyi çok sevdim.

Öğretmen demiştim. Evet Esra öğretmenim, lise döneminde rehber öğretmenim olur. Elini hala üzerimden çekmeyen nadide insan, bana ‘senin her zaman sanatsal yeteneğin vardı, bunu kullanabilirsin, mesela kokulu sabunlar var, bence sen çok iyi yaparsın’ dedi. Bir heyecan ile aldım malzemeleri ve hobi olarak başladım yapmaya. Önce oğlumun okulunda bir etkinlik günü sabunlar yapıp götürdüm. Çok sevildi, yaptıklarım sevilince içime daha da umut doldu ve devam ettim bu motivasyonla. Daha sonra komşularım ve çevrem güzel geribildirimlerde bulundu. Sabunlarım seviliyor, talepler geliyordu. Düşünsenize bir işiniz var ve bu iş mis kokuyor 🙂

Sabunlarım seviliyor, talepler geliyordu. Düşünsenize bir işiniz var ve bu iş mis kokuyor 🙂

Bu çok hoşuma gitti. Başladım eğitimler almaya, işin mutfağını öğrenmeye, sabunlarımı daha organik malzemelerle sağlıklı şekilde üretmeye. Kurslar sertifikalara ve tecrübeye dönüştü ve ben de bir girişimci kadına.
Şuanda yanımda iki kişi çalışıyor, hem ben hem onlar alnımızın akı ile mis kokulu sabunlarımızdan aile bütçelerimize katkıda bulunuyoruz. Hem İnstagram hem de site üzerinden satış yapıyoruz. Ne mutlu ki üreten kadınlar var. Bu dünya bizimle daha güzel, daha güçlü.

Vee işte benim hikayemm. Bu kadar.

aslinin_sabunlari_sertifika
Adsız tasarım (21)
aslininsabunlari-marka-tescil

Bültene Abone Olun

BİZE ULAŞIN

Adres: Ece Mah. Meydan Sok. 35 D1 Sandıklı/Afyon
Telefon: +90 543 868 77 77
Email: info@aslininsabunlari.com

Bültene Abone Olun

Bize Ulaşın

Adre: Ece Mah. Meydan Sok. 35 D1 Sandıklı/Afyon
Telefon: +90 543 868 77 77
Email: info@aslininsabunlari.com

aslinin_sabunlari_beyaz (1)

Kategoriler

İletişim

ADRES:
Ece Mah. Meydan Sok. 35 D1 Sandıklı/Afyon

TELEFON:
+90 543 868 77 77

MAIL:
info@aslininsabunlari.com

Aslının Sabunları © 2024 Tüm hakları saklıdır.

Aslının Sabunları © 2024 Tüm hakları saklıdır.

Hızlı Sipariş